Blog

Wady tanich stron internetowych

Niewielu zdaje sobie sprawę jak ważna jest odpowiednio przygotowana strona internetowa. Strona to przede wszystkim Twoja wizytówka w internecie. Sprawdź dlaczego nie warto tworzyć jej po kosztach:

  1. Niska jakość wykonania: tanie strony internetowe często są wykonane przez niedoświadczonych lub nieprofesjonalnych twórców, co może prowadzić do błędów i niedociągnięć.
  2. Ograniczone funkcje: strony internetowe wykonane po kosztach często nie oferują wszystkich funkcji, które są dostępne na droższych stronach, takich jak zaawansowane formularze kontaktowe, integracje z innymi aplikacjami czy analizy danych.
  3. Brak profesjonalizmu: tanie strony www mogą wyglądać nieprofesjonalnie, co może odstraszyć potencjalnych klientów.
  4. Trudność w edycji: Niektóre strony internetowe są trudne w edycji, co utrudnia aktualizację treści lub zmianę wyglądu strony.
  5. Brak wsparcia technicznego: tanie strony internetowe często nie oferują wsparcia technicznego, co oznacza, że jeśli coś pójdzie nie tak, będziesz musiał sam sobie poradzić z problemem.
  6. Niska widoczność w wyszukiwarkach: niedrogie strony internetowe często nie są dobrze zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych, co oznacza, że mogą mieć trudności z osiągnięciem wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania.
Sprawdź pozostałe wpisy
masz pytania?
Skontaktuj się ze mną
Skontaktuj się bezpośrednio przez formularz kontaktowy lub uzupełnij brief i uzyskaj wycenę.
+48 799 25 59 59
kontakt@fisite.pl
messenger
Usługi Informatyczne Filip Górny, 
NIP 8831877170, REGON 525677957
Potrzebujesz strony internetowej?
Uzupełnij brief
Formularz kontaktowy
COPYRIGHT 2023 © | FISITE.PL