fisite
Jelenia Góra

STRONY INTERNETOWE Jelenia Góra

Tworzenie stron internetowych Jelenia Góra

OFERTA STRON WWW Jelenia Góra

Strony internetowe Jelenia Góra

Tworzymy strony internetowe w Jeleniej Górze dla małych i średnich firm, agroturystyk, pensjonatów, hoteli. Zajmujemy się także projektowaniem niedużych sklepów internetowych oraz wizytówek osób prywatnych lub przedsiębiorstw, Wszystkie projekty tworzone są indywidualnie na potrzeby klienta – gotowe szablony oraz treści nie są wykorzystywane. Oferujemy indywidualne zaprojektowanie strony internetowej WWW, ściśle dopasowując projekt do identyfikacji wizualnej oraz charakteru Państwa firmy. Oferujemy także bieżące prace serwisowe na stronie oraz wsparcie pogwarancyjne. Korzystamy z systemu WordPress + Oxygen Builder do realizacji spersonalizowanego projektu graficznego serwisu. Pracujemy nad każdym projektem, aż efekt końcowy będzie satysfakcjonujący. Ponieważ stworzenie strony internetowej dla mieszkańców Jeleniej Góry jest naszym standardowym zakresem usług, jesteśmy w stanie spełnić każde, nawet najtrudniejsze żądanie. Twoja strona będzie efektywna i poprawnie wyświetlana na każdym urządzeniu. Wykorzystamy niezawodną technologię, która przyczyni się również do prawidłowego funkcjonowania serwisu. Oferujemy konkurencyjne wyceny tworzenia i projektowania stron internetowych w Jeleniej Górze. Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich biznesów z miasta Jelenia Góra oraz okolic.
Nasze strony są:

Responsywne

Zoptymalizowane

Przyjazne SEO

Unikalne

Strony internetowe tworzone przez nas są efektem współpracy z klientem. Każda strona jest dostosowana do potrzeb klienta, przy czym chętnie doradzamy, a także proponujemy możliwie najlepsze rozwiązania. Oferujemy zbudowanie strony WWW + sklep, blog, strona firmowa, wizytówka / landing page.

Strony wykonujemy w środowisku CMS WordPress, który z pewnością sprawdzi się w przypadku strony firmowej, bloga tematycznego, wizytówki czy też sklepu internetowego.
Nie korzystamy z gotowych szablonów, płatnych motywów itd. Każda strona jest projektowana według indywidualnego projektu lub wizji klienta przy użyciu Oxygen Builder, dzięki czemu dostajemy czysty, przejrzysty i lekki kod - strony się szybko wczytują i są zgodne z Google Core Web Vitals, co jest ważnym czynnikiem jeśli chodzi o SEO.
ILE TO KOSZTUJE?

Ile kosztuje i jak długo trwa budowa strony internetowej?

Na cenę strony internetowej składa się bardzo wiele czynników, o których wiele osób nie zdaje sobie sprawy – strona internetowa nie jest gotowym produktem, który można nabyć od ręki. Zachęcamy do wypełnienia briefu lub bezpośredniego kontaktu z nami w celu przedstawienia oferty.
Każda strona wyceniana jest indywidualnie. Ważne są takie czynniki jak ilość podstron, dodatkowe moduły (np. blog, newsletter, formularze itd.).

Przykładowe ceny strony internetowej:
– dla witryny onepage typu wizytówka: od 1300 zł netto,
– strona od 4 podstron i więcej: od 1700 zł netto,
– blog: od 2000 zł netto,
– serwis usługowy: indywidualnie

Wystawiamy fakturę VAT. Możliwość negocjacji ceny, jesteśmy otwarci na propozycje :)

Jak to robimy?

Wypełnij brief

Przedstawimy ofertę

Zaczynamy współpracę

PORTFOLIO
Przykładowe nasze prace:
STRONY WWW OBIEKTÓW NOCLEGOWYCH
Jelenia Góra jest miejscem często odwiedzanym przez turystów. Jeśli prowadzisz pensjonat czy hotel, pozwól, by turyści znaleźli Twoją ofertę w internecie! Stworzymy internetową wizytówkę dla Państwa biznesu, a także prostą i funkcjonalną stronę WWW dla małych i średnich pensjonatów, hoteli – rezerwacje online, galeria zdjęć, mapka dojazdu. Pozwól swojemu biznesowi być widocznym w internecie! Zwiększ szansę na to, że zadowolony klient odwiedzi Cię ponownie lub poleci innym! Możliwość integracji strony z Facebookiem oraz Google Maps. Możliwy dojazd w celu omówienia szczegółów współpracy.
DLACZEGO MY?
Wszystkie projekty stron internetowych wyceniamy oraz indywidualnie. Nie korzystamy z gotowych szablonów i motywów. Prześlij zapytanie lub uzupełnij brief, a przedstawimy najkorzystniejsze rozwiązania oraz podamy wstępne kalkulacje.

Czas realizacji jest uzależniony od funkcjonalności danej strony, a także dostarczeniu materiałów (teksty, grafiki, zdjęcia, logo). Brak materiałów nie stanowi problemu - współpracujemy z grafikami oraz copywriterami. Jesteśmy w stanie zaprojektować logo i napisać teksty na stronę.

Istnieje możliwość wykupienia lub przeniesienia domeny oraz hostingu.

Atrakcyjne warunki współpracy

Klient jest najważniejszy. Na bieżąco konsultujemy projekt strony oraz omawiamy dalsze etapy pracy wspólnie z klientem. Dbamy o naszych klientów tak, aby w ostatniej fazie tworzenia strony byli w pełni zadowoleni. Uśmiechnięty klient to nasz sukces!

Twoja strona będzie unikalna

Preferujemy indywidualne podejście. Każdą stronę projektujemy od zera dostosowując jej wygląd oraz zawartość pod wymagania klienta. Nie używamy gotowych szablonów jak większość firm, które w konsekwencji niepotrzebnie obciążają stronę.

Najlepsi 2020 i 2021 na Oferteo

wśród Specjalistów od Stron Internetowych
oferteo strony www
NASZE OFERTEO
KONTAKT
Wynajmij nas do zbudowania strony internetowej według własnych preferencji.
Jesteśmy dyspozycyjni i sumienni, zapraszamy!
NAPISZ: KONTAKT@FISITE.PL
+48

FISITE.PL

Tworzymy unikalne i responsywne strony internetowe dla klientów z całego świata. Cenimy sobie oryginalność i dobry styl Twojego wizerunku w internecie.

SKONTAKTUJ SIĘ

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
© 2022 FISITE