Strony internetowe Jelenia Góra

Strony internetowe Jelenia Góra

Tworzenie stron WWW Jelenia Góra

Strony internetowe Jelenia Góra.

Cześć, mam na imię Filip i witam Cię na mojej stronie internetowej! Pozwól, że przedstawię Ci moją ofertę.

Jeśli jesteś z Jeleniej Góry lub okolic i chciałbyś stworzyć swoją stronę internetową, ale nie do końca wiesz, jak się za nią zabrać to idealnie trafiłeś! Jestem freelancerem i chętnie przygotuję dla Ciebie stronę www, która zachwyci konkurencję swoją doskonałością, estetyką, wyczuciem stylu, łatwością obsługi, niebanalnymi rozwiązaniami i kreatywnym contentem. Pozwól stworzyć mi stronę, która będzie wizytówką Twojego biznesu.
Współpraca ze mną to nic innego jak powierzenie swojego biznesu w ręce profesjonalisty, który z wiedzą, doświadczeniem i najwyższą starannością podchodzi do poleceń i uwag. Oferuję kompleksową usługę stworzenia strony internetowej w oparciu o najnowsze technologie, projekty graficzne, interfejs, wypozycjonowanie www, by była widoczna w wynikach wyszukiwarki Google.
Kompleksowa usługa, fachowe doradztwo i wsparcie na każdym kroku to atuty mojej firmy. Zaopiekuję się stroną internetową dla każdego rodzaju działalności - od klientów indywidualnych, małej firmy po duże przedsiębiorstwo. Dzięki mnie staniesz się widoczny w sieci. Wychodzę poza granice Jeleniej Góry, poszerzam zakres naszej działalności, będąc gotowym na nowe wyzwania z całej Polski!

Dlaczego strona internetowa u mnie?

CMS do zarządzania stroną

System CMS to wygodny i bezproblemowy sposób zarządzania swoją stroną i contentem, który na niej widnieje. Oprogramowanie działa w sposób intuicyjny, dzięki czemu obsługa strony i jej zawartości nie będzie stanowić problemu. Możesz dodawać zdjęcia, edytować treści, usuwać, aktualizować dane - szybko i bez znajomości zaawansowanych kodów programowania.

Pokaż się dzięki SEO

Masz już gotową stronę internetową? Koniecznie dostosuj ją pod SEO! Dzięki procesom optymalizacji Twoja strona www stanie się widoczna, łatwa do odnalezienia w wyszukiwarce Google i będzie generowała ruch, co przekłada się na Twoją korzyść. Moje strony internetowe są przygotowane do pozycjonowania. Oszczędzam Twój czas - nie musisz zatrudniać kolejnych fachowców, ja wszystkim się zajmuję, żebyś w pełni był zadowolony z efektów i monitorował postępy na swojej nowej stronie!

Mobilna wersja Twojej strony

Wygląd strony internetowej otwieranej za pomocą komputera może stanowczo różnić się od tej samej strony wyświetlanej na urządzeniach mobilnych jak smartfon czy tablet. Technologia RWD pozwala zaprojektować stronę www tak, by była dostosowana do różnych ekranów, każdy element na niej był dobrze widoczny przez użytkownika niezależnie od tego, z jakiego urządzenia korzysta. Stawiam na jakość i zaprojektuję funkcjonalną stronę responsywną dla Ciebie bez dodatkowych opłat.

Treści wprost od copywritera

Napisanie dobrego tekstu, który zaspokoi potrzeby czytelnicze potencjalnych klientów (niosąc dla nich warstwę poznawczą, niekiedy edukacyjną) wymaga znajomości obszaru tematycznego oraz odpowiednich kompetencji. Warto jest skorzystać z wiedzy i doświadczenia copywriterów, którzy tworzą treści ciekawe, angażujące i z dbałością o detal. Prawidłowo skonstruowane teksty są również lepiej widoczne w sieci, dzięki czemu docierają do większej ilości odbiorców. 

Działam do osiągnięcia perfekcji

Tworzenie strony internetowej jest procesem, który powstaje wedle zamysłu klienta. Ważne jest konsultowanie nawet najmniejszych szczegółów wpływających na wizerunek, ogląd całości. Potrafię wsłuchać się w potrzeby, jestem przygotowany na konstruktywną krytykę i zmiany, które pozwolą doprowadzić projekt do całkowitej perfekcji. Dla mnie liczy się satysfakcja z efektu końcowego, bez naliczania dodatkowych kosztów za czas poświęcony na dopieszczanie szczegółów.

Usługa objęta gwarancją i wsparciem

Stawiam sobie za cel wysoką jakość usług, precyzję i maksymalne dopasowanie do wymagań, oczekiwań moich klientów. Wasza satysfakcja to czyste uznanie dla mojej pracy. Po stworzeniu strony, w dalszym ciągu jestem otwarty na Wasze pytania i prośby. Oferuję wsparcie techniczne, doradztwo i pomoc przy wprowadzaniu nowych modułów/segmentów/elementów.

Sukces w Jeleniej Górze bez strony internetowej?

Dlaczego projektowanie strony www jest takie ważne dla biznesu? Po czym poznać dobrze zaprojektowaną stronę? Takimi pytaniami możemy się zadręczać lub oddać swoją stronę internetową w ręce doświadczonych profesjonalistów i być spokojnym. Właściwie zaprojektowaną stronę cechuje m.in. intuicyjność w obsłudze - użytkownik porusza się bezproblemowo, łatwo odszukuje funkcje, których potrzebuje; sama strona działa szybko i wszystkie opcje wyświetlają się prawidłowo; dopasowanie strony do różnych wielkości ekranów, tak, by niezależnie od urządzenia, z którego się ją wyświetla widok był dostosowany; atrakcyjny, estetyczny i nowoczesny wygląd, który również wpływa na chęć odwiedzenia strony ponownie. Warto tutaj wspomnieć, że jako specjalista nie korzystam z gotowych szablonów do tworzenia stron www. Cenię oryginalność, dlatego stworzę dla Ciebie niepowtarzalną stronę internetową, która będzie obiektem podziwu wśród konkurencji.

Optymalizacja stron internetowych w Jeleniej Górze

Jeszcze kilka lat temu posiadanie strony internetowej, która promuje działalność, jaką prowadzimy było wystarczające do osiągnięcia zaplanowanych celów. Obecnie, wśród milionów podobnych ofert, rosnącej konkurencji i wpływu ilości social mediów, nieodłącznym elementem prowadzenia strony www jest jej optymalizacja i pozycjonowanie. Na czym to polega? Jest to szereg działań, które umożliwiają stronie bycie widocznym w wyszukiwarkach, osiągnięcie maksymalnie wysokie pozycji, by użytkownicy mogli ją dostrzec i wybrać spośród szeregu innych stron. Nie można zapomnieć też o mobilnej wersji strony, którą odwiedzamy z poziomu swojego smartfona nawet kilka razy dziennie.

Korzyści posiadania strony dla biznesu w Jeleniej Górze

Przygotowanie strony internetowej dla biznesu w Jeleniej Górze to już zupełna konieczność. Dzięki stronie www zdobywamy nowych Klientów, którzy poruszają się po Internecie. Zyskujemy wiarygodność, bo kto zaufałby firmie, która nie figuruje w Internecie, w dobie tak prężnie rozwijającego się świata wirtualnego. Czy brak obecności firmy w Sieci nie byłoby dla Klientów podejrzane? Kiedy mamy już stronę internetową wizualnie i funkcjonalnie gotową to warto zadbać o procesy optymalizacyjno-pozycjonujące. Dzięki nim Twoja strona będzie widoczna, chętniej odwiedzana, będzie generowała ruch i tym samym przyczyniała się do zwiększenia zysku. Użytkownicy, którzy wejdą na stronę i uzyskają na niej odpowiedź na swoje wyszukiwania staną się Twoimi Klientami.

Strony internetowe Jelenia Góra

Pasja, wiedza, zaangażowanie i doświadczenie sprawiają, że współpraca ze mną jest efektywna, przyjemna i oparta na porozumieniu. Robię to, czego się ode mnie oczekuje, a także wychodzę własnymi z propozycjami. Jestem gotowy stworzyć dla Ciebie nową stronę www, ale i odświeżyć obecną stronę internetową, przeprojektować, usprawnić lub uatrakcyjnić. Po stworzeniu strony jestem gotowi, aby współpracować przy pozycjonowaniu SEO Twojej strony!

Cennik

Ile kosztuje strona internetowa

Szablonowa
Nowość!
 • 1 zakładka (strona główna),
 • formularz kontaktowy,
 • mapa z lokalizacją,
 • przygotowanie pod SEO,
 • polityka prywatności,
 • podpięcie narzędzi analitycznych,
 • realizacja 1 dzień po przekazaniu niezbędnych materiałów
Zobacz przykład
od 700 zł*
OnePage (dedykowany)
 • 1 zakładka (strona główna),
 • formularz kontaktowy,
 • przygotowanie pod SEO,
 • polityka prywatności,
 • hosting, domena, SSL,
 • podpięcie narzędzi analitycznych,
 • realizacja 1-2 tygodnie po przekazaniu niezbędnych materiałów
od 1000 zł*
Podstawowa strona (dedykowany)
Najpopularniejszy!
 • 5-10 zakładek,
 • formularz kontaktowy,
 • przygotowanie pod SEO,
 • polityka prywatności,
 • hosting, domena, SSL,
 • podpięcie narzędzi analitycznych,
 • realizacja 2-4 tygodnie po przekazaniu niezbędnych materiałów
od 2000 zł*
Indywidualna oferta

Oferta dla bardziej wymagających oraz dla większych i bardziej złożonych projektów stron internetowych.

W celu wyceny uzupełnij brief lub skontaktuj się

wycena indywidualna*
Rozliczanie godzinowe
 • aktualizacja strony,
 • poprawki,
 • kopia zapasowa,
 • migracja strony,
 • naprawa strony,
100 zł/h**

* do cen należy doliczyć 8,5% podatku
** cena za każdą rozpoczętą roboczogodzinę

W celu dokładniejszej wyceny i zapoznania się z Twoimi oczekiwaniami, proszę o przesłanie briefu:

Dodatkowe usługi

Dobierz dodatkowe usługi do strony WWW

Usługi graficzne

Zobacz więcej
SEO i pozycjonowanie

SEO i pozycjonowanie

Zobacz więcej

Kampanie SEM

Zobacz więcej

Zabezpieczanie Wordpress

Zobacz więcej
strony internetowe jelenia góra

Strony internetowe Jelenia Góra - tworzenie, projektowanie, pozycjonowanie

masz pytania?
Skontaktuj się ze mną
Skontaktuj się bezpośrednio przez formularz kontaktowy lub uzupełnij brief i uzyskaj wycenę.
+48 799 25 59 59
kontakt@fisite.pl
messenger
Usługi Informatyczne Filip Górny, 
NIP 8831877170, REGON 525677957
Potrzebujesz strony internetowej?
Uzupełnij brief
Formularz kontaktowy
COPYRIGHT 2023 © | FISITE.PL