Oxygen Builder – strony www WordPress

Czym jest Oxygen Builder?

Oxygen Builder to narzędzie do tworzenia stron internetowych oparte na WordPressie. Jest to narzędzie typu „drag-and-drop”, które umożliwia użytkownikom łatwe tworzenie profesjonalnych stron internetowych bez konieczności pisania kodu.

Oxygen Builder oferuje rozbudowany interfejs edytora, w którym możesz tworzyć i dostosowywać różne sekcje strony, takie jak nagłówki, stopki, sekcje treści, formularze, galerie, przyciski itp. Możesz również dostosować wygląd i układ każdego elementu na stronie za pomocą prostych narzędzi, takich jak przeciąganie i upuszczanie, dostosowywanie wymiarów i kolorów itp.

Oxygen Builder to narzędzie, które nie tylko działa jako wtyczka, ale również pełni rolę motywu WordPress. Jedną z charakterystycznych cech Oxygen jest to, że po jej zainstalowaniu i aktywacji, wyłączane są mechanizmy obsługi tradycyjnych motywów WordPress.

Tradycyjnie, WordPress wymaga aktywnego motywu do prawidłowego działania, jednak Oxygen działa niezależnie od motywu. Oznacza to, że funkcje związane z motywami, takie jak dostosowywanie wyglądu czy układu strony, nie są potrzebne, ponieważ Oxygen dostarcza własne narzędzia do tworzenia i edycji stron.

W rezultacie, WordPress ma mniej pracy do wykonania, ponieważ nie musi obsługiwać złożonych funkcji motywu, co przyczynia się do zwiększenia wydajności strony. Wydajność jest istotnym aspektem dla strony internetowej, ponieważ wpływa na szybkość ładowania i ogólną responsywność.

 

Dlaczego warto skorzystać z Oxygen Buildera do tworzenia stron?

Najważniejszą cechą Oxygen Buildera jest to, że pozwala na pełną kontrolę nad generowanym kodem strony. Oznacza to, że nie generuje dodatkowego „śmieciowego” kodu, który może spowolnić stronę internetową i utrudnić jej optymalizację. Dzięki temu strony internetowe tworzone za pomocą Oxygen Buildera są zwykle bardziej wydajne i łatwiejsze do zoptymalizowania pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO).

Oxygen Builder oferuje również zaawansowane możliwości dostosowywania, takie jak integracja z dowolnymi motywami WordPressa, tworzenie dynamicznych szablonów, personalizacja dla różnych typów urządzeń (responsywność) oraz wbudowane funkcje, takie jak edytor CSS, budowanie niestandardowych pól i wiele innych. Przez zastosowanie nazw zapożyczonych z HTML, CSS oraz realizacja kodu PHP i JavaScript, obsługa Oxygen Buildera będzie przebiegała szybko i sprawnie dla programistów i web designerów.

Tworzenie stron na Oxygen Builder

Szukasz freelancera, agencji, która pracuje z Oxygen Builderem na co dzień i zbuduje dla Ciebie wydajną stronę zgodną z SEO?

→ Strony WWW – Oxygen Builder