Strony WWW

Pokaż swój biznes w Internecie!

projektowanie i tworzenie

Strony www na twoje potrzeby

Pytania i odpowiedzi
Strona internetowa to wizytówka Twojej działalności – by zrobić dobre pierwsze wrażenia, warto powierzyć jej stworzenie profesjonalistom. Projektujemy i tworzymy dobrze zoptymalizowane, nowoczesne strony internetowe w CMS WordPress. Zapoznaj się z naszą ofertą!

Oferta stron www

Nowoczesne strony internetowe

Jesteśmy młodym i zgranym zespołem kreatywnych osób, które lubią pracę od A do Z. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych stron internetowych. Znamy też potrzeby współczesnych firm i wiemy, jak budować strony, które przyciągają odbiorców. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby i preferencje klienta – stworzymy dokładnie taką stronę, jaką sobie wymarzysz.

Specjalnie dla Ciebie zbudujemy:

 • strony firmowe,
 • landing page,
 • strony one page,
 • wizytówki firm,
 • blogi tematyczne,
 • portale internetowe.

Nasze projekty są: responsywne, zoptymalizowane, unikalne i przyjazne SEO. Spełniają także standardy Google Core Web Vitals – dzięki temu masz pewność, że Twoją stronę będzie przeglądać się płynnie i bezproblemowo.

Projektujemy nasze strony w Oxygen Builder – nowoczesnym oprogramowaniu zapewniającym lekki i przejrzysty kod, który pozytywnie wpływa na pozycjonowanie strony.

Potrzebujesz logo, banera lub pełnej identyfikacji wizualnej?

Skorzystaj z formularza

kompleksowa obsługa

stron internetowych wordpress

WordPress to złożony system zarządzania treścią (CMS), który oferuje szeroki zakres funkcji do tworzenia nowoczesnych stron internetowych. Statystyki mówią same za siebie – w 2021 roku obsługiwał on 37% wszystkich stron i 62% samych witryn CMS. Dlaczego warto z niego korzystać?

 • Łatwość użytkowania. Wordpress jest bardzo łatwy w obsłudze i posiada niezwykle intuicyjny interfejs. Dodawanie nowych stron, postów na blogu czy obrazków jest wyjątkowo proste – możesz to zrobić szybko i samodzielnie, nawet bez znajomości języka programowania.
 • Pełna swoboda edycji. Nie czekaj, aż Twój projektant dokona prostych aktualizacji. Dzięki WordPress masz kontrolę nad niemal każdym aspektem swojej strony i możesz z łatwością samodzielnie wprowadzać proste aktualizacje.
 • Duża konfigurowalność. WordPress pozwala na szczegółowe dostosowanie wyglądu i stylu Twojej witryny. Dzięki temu Twoja marka może zabłysnąć i zapewnić odwiedzającym wyjątkowe wrażenia.
 • Wtyczki. Chcesz podpiąć pod swoją witrynę kalendarz, galerię czy konto na Instagramie? Dzięki wtyczkom WordPress jest to możliwe!
 • Skuteczne SEO. Kod WordPressa jest prosty i przejrzysty, co ułatwia wyszukiwarkom odczytywanie i indeksowanie zawartości witryny. Pozwala to na skuteczną optymalizację pod kątem wyszukiwarek, a co za tym idzie – zwiększenie liczby odwiedzających Twoją stronę!

 

Stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową – szybko i w konkurencyjnej cenie!

Darmowa wycena online

Cechy dobrej strony www

Dlaczego warto z nami współpracować

Indywidualny projekt strony

Każda strona jest projektowana i tworzona indywidualnie. Nie znajdziesz drugiej takiej samej. Nie korzystamy z gotowych darmowych, płatnych szablonów, gdzie podmieniane są jedynie treści.

Szybka, lekka i wydajna

Szybkie wyświetlanie Twojej strony internetowej niezależnie od prędkości łącza - w domu, na zakupach, poza miastem. Nie trać klientów na zbyt wolnej stronie.

Samodzielna edycja treści

Edytuj samodzielnie stworzoną przeze nas stronę w panelu admina w systemie CMS WordPress. Wdrożymy dodatkowe dynamiczne pola, by edycja strony była jeszcze prostsza.

Responsywna strona www

Zaprojektujemy dla Ciebie stronę tak, aby wyświetlała się poprawnie zawsze i wszędzie, na każdym urządzeniu; laptopie, tablecie czy smartfonie. Wyznajemy zasadę mobile-first.

Wdrożone SEO on-site

Przygotowanie strony WWW na pozycjonowanie w wyszukiwarce Google oraz dynamiczne reklamy internetowe. Potrzebujesz prowadzenia SEO? Napisz do nas: kontakt@fisite.pl

Długotrwała współpraca

Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy razem stronę? Kontynuujmy współpracę i promujmy Twoją stronę w internecie dzięki kampaniom reklamowym Google Ads, Facebook Ads i SEO!

faq

Pytania i odpowiedzi

CZY WYSTAWIACIE FAKTURĘ VAT?
Tak, wystawiamy faktury vat.
JAK DŁUGO TRWA TWORZENIE STRONY INTERNETOWEJ?
Tworzenie strony internetowej odbywa się w relacji z Klientem. Robimy krótki wywiad, projektujemy, przesyłamy do oceny, czekamy na zatwierdzenie bądź wytyczne. Im lepsza współpraca między nami, tym szybciej udostępniamy projekt publicznie.
NIE POSIADAM MATERIAŁÓW, KIEDY MOGĘ JE DOSTARCZYĆ?
Zalecamy budowę strony już z materiałami - łatwiej wtedy zaprojektować układy i dobrać kolorystykę. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zbudować stronę www z przykładowymi grafikami i tekstami, a docelowe materiały podmienić. Na pokładzie mamy copywritera oraz grafika.
CZY STRONA BĘDZIE SIĘ POPRAWNIE WYŚWIETLAŁA NA TELEFONACH?
Oczywiście. Trzymamy się zasady mobile-first i wierzymy, że znaczna większość odbiorców korzysta ze smartfonów, także w pełni responsywna strona internetowa to absolutny must-have.
CZY STRONA NIE BĘDZIE SIĘ DŁUGO WCZYTYWAĆ?
Szybka i lekka strona to gwarancja zadowolenia odbiorcy. Nasze strony wczytują szybko na każdym urządzeniu, a odpowiada za to nasza optymalizacja wielu czynników na witrynie.
CZY BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ WŁASNEJ EDYCJI STRONY?
Jak najbardziej. Nasze strony są wykonane w CMS WordPress gdzie do dyspozycji mamy panel administratora. Dodatkowo do bardziej złożonych stron wdrażamy niestandardowe pola do prostej i szybkiej edycji danych oraz wysyłamy zbiór instrukcji.
KIEDY STRONA ZACZNIE SIĘ POZYCJONOWAĆ?
Pozycjonowanie (SEO) jest procesem długotrwałym. Po stworzeniu strony zgłaszamy ją do indeksu Google, a tam odpowiednie algorytmy skanują i oceniają stronę. Niestety nie mamy na to wpływu kiedy nasza strona zostanie widoczna w Google, ale możemy ją na tyle usprawnić, że gdy się tylko pojawi, może wskoczyć na wysokie pozycje i zająć topowe miejsca w wyszukiwarce. Zobacz ofertę kampanii SEO / SEM.
masz pytania?
Skontaktuj się z nami
Skontaktuj się bezpośrednio przez formularz kontaktowy lub uzupełnij brief i uzyskaj wycenę.
kontakt@fisite.pl
messenger
Formularz kontaktowy
COPYRIGHT 2022 © | FISITE.PL