Strony WWW

Pokaż swój biznes w Internecie!

projektowanie i tworzenie

Strony www na twoje potrzeby

Pytania i odpowiedzi
Strona internetowa to wizytówka Twojej działalności – by zrobić dobre pierwsze wrażenia, warto powierzyć jej stworzenie profesjonaliście. Projektuję i tworzę dobrze zoptymalizowane, nowoczesne strony internetowe w CMS WordPress. Zapoznaj się z moją ofertą!

Oferta stron www

Nowoczesne strony internetowe

Mam na imię Filip i jestem freelancerem, który lubi pracę od A do Z. Mam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu nowoczesnych stron internetowych. Znam też potrzeby współczesnych firm i wiem, jak budować strony, które przyciągają odbiorców. Na pierwszym miejscu stawiam potrzeby i preferencje klienta – stworzę dokładnie taką stronę, jaką sobie wymarzysz.

Specjalnie dla Ciebie zbuduję:

 • strony firmowe,
 • landing page,
 • strony one page,
 • wizytówki firm,
 • blogi tematyczne,
 • portale internetowe.

Moje projekty są: responsywne, zoptymalizowane, unikalne i przyjazne SEO. Spełniają także standardy Google Core Web Vitals – dzięki temu masz pewność, że Twoją stronę będzie przeglądać się płynnie i bezproblemowo.

Projektuję strony w Oxygen Builder – nowoczesnym oprogramowaniu zapewniającym lekki i przejrzysty kod, który pozytywnie wpływa na pozycjonowanie strony.

Ważne jest to, że każdy element tworzę samodzielnie i nie używam gotowych szablonów z internetu, których wady podam poniżej.

W ciągu ostatnich 5-6 lat przerobiłem wszystkie możliwe metody tworzenia stron i większość najpopularniejszych rozwiązań oraz napisałem pracę inżynierską na temat WordPressa i tworzenia stron, dlatego przedstawię Ci niepodważalne argumenty dlaczego warto skorzystać z moich usług:

Zero ograniczeń

Oxygen Builder daje mi pełną swobodę tworzenia strony. Dostosuję całą stronę do Twoich potrzeb, bez zbędnych funkcji, które obciążają stronę.

Minimum wtyczek

Każdy element tworzę sam oraz używam skryptów w języku PHP i JS. Im mniej wtyczek tym lepiej. Pełna kontrola i wydajność strony internetowej.

Zero zbędnego kodu

Tworzę strony WordPress od zera, element po elemencie. Generuję praktycznie czysty kod co ma przełożenie na szybkość strony i SEO.

Maksimum optymalizacji

Brak dziesiątek wtyczek i brak zbędnego kodu daje maksymalną optymalizację strony, a to z pewnością odczują Twoi klienci i SEO.

Maksimum bezpieczeństwa

Im więcej wtyczek, tym większa szansa na włamanie. Dlatego przy tworzeniu stron używam jak najmniej wtyczek i zachowuję możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa

Licencja i wsparcie

Posiadam dożywotnią licencję na Oxygen Builder oraz wsparcie. Nie ma potrzeby płacić co rok za gotowy szablon, gdzie jesteśmy uzależnieni od tego co producent zaimplementował do szablonu.

Gotowe szablony, do kupienia przeważnie za 59 dolarów, mają generalnie więcej wad niż zalet. Zaletą bez wątpienia jest szybkość uruchomienia takiej strony oraz ładny wygląd, ale czy tylko to się liczy?

Bardzo popularną wadą gotowych szablonów jest brak możliwości pełnej edycji strony, brak wsparcia SEO, a czasem niemożliwe jest dodanie i zmiana hierarchii nagłówków czy też dodania nowych elementów / funkcji strony. Dodatkowo, co rok trzeba na nowo kupić licencje, inaczej utracimy support, możliwość aktualizacji, a co gorsza, strona może się wysypać i będziesz zmuszony stworzyć ją na nowo.

Takie szablony często posiadają nadmiar wtyczek i generują sporo niepotrzebnych linijek kodu, co powoduje długie ładowanie strony, a to z kolei przekłada się za złe doświadczenia użytkownika, a znowuż to doprowadza do spadków w SEO. Niezła lawina niepowodzeń.

Istnieje spora szansa, że konkurencja z Twojej okolicy ma dokładnie tę samą stronę! Klienci są wzrokowcami, większość nawet nie zauważy, że po przeglądnięciu Twojej oferty, następnego dnia kontaktuje się poprzez stronę z Twoją konkurencją! W internecie warto się wyróżniać, bo to przynosi sukces, prawda?

Skorzystaj z formularza

kompleksowa obsługa

stron internetowych wordpress

WordPress to złożony system zarządzania treścią (CMS), który oferuje szeroki zakres funkcji do tworzenia nowoczesnych stron internetowych. Statystyki mówią same za siebie – w 2021 roku obsługiwał on 37% wszystkich stron i 62% samych witryn CMS. Dlaczego warto z niego korzystać?

 • Łatwość użytkowania. Wordpress jest bardzo łatwy w obsłudze i posiada niezwykle intuicyjny interfejs. Dodawanie nowych stron, postów na blogu czy obrazków jest wyjątkowo proste – możesz to zrobić szybko i samodzielnie, nawet bez znajomości języka programowania.
 • Pełna swoboda edycji. Nie czekaj, aż Twój projektant dokona prostych aktualizacji. Dzięki WordPress masz kontrolę nad niemal każdym aspektem swojej strony i możesz z łatwością samodzielnie wprowadzać proste aktualizacje.
 • Duża konfigurowalność. WordPress pozwala na szczegółowe dostosowanie wyglądu i stylu Twojej witryny. Dzięki temu Twoja marka może zabłysnąć i zapewnić odwiedzającym wyjątkowe wrażenia.
 • Wtyczki. Chcesz podpiąć pod swoją witrynę kalendarz, galerię czy konto na Instagramie? Dzięki wtyczkom WordPress jest to możliwe!
 • Skuteczne SEO. Kod WordPressa jest prosty i przejrzysty, co ułatwia wyszukiwarkom odczytywanie i indeksowanie zawartości witryny. Pozwala to na skuteczną optymalizację pod kątem wyszukiwarek, a co za tym idzie – zwiększenie liczby odwiedzających Twoją stronę!

 

Stworzę dla Ciebie nowoczesną stronę internetową – szybko i w konkurencyjnej cenie!

Darmowa wycena online

Cechy dobrej strony www

Dlaczego warto ze mną współpracować

Indywidualny projekt strony

Każda strona jest projektowana i tworzona indywidualnie. Nie znajdziesz drugiej takiej samej. Nie korzystam z gotowych darmowych, płatnych szablonów, gdzie podmieniane są jedynie treści.

Szybka, lekka i wydajna

Szybkie wyświetlanie Twojej strony internetowej niezależnie od prędkości łącza - w domu, na zakupach, poza miastem. Nie trać klientów na zbyt wolnej stronie.

Samodzielna edycja treści

Edytuj samodzielnie stworzoną przeze mnie stronę w panelu admina w systemie CMS WordPress. Wdrożę dodatkowe dynamiczne pola, by edycja strony była jeszcze prostsza.

Responsywna strona www

Zaprojektuję dla Ciebie stronę tak, aby wyświetlała się poprawnie zawsze i wszędzie, na każdym urządzeniu; laptopie, tablecie czy smartfonie.

Wdrożone SEO on-site

Przygotowanie strony WWW na pozycjonowanie w wyszukiwarce Google oraz dynamiczne reklamy internetowe. Potrzebujesz prowadzenia SEO? Napisz do mnie: kontakt@fisite.pl

Długotrwała współpraca

Zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy razem stronę? Kontynuujmy współpracę i promujmy Twoją stronę w Internecie dzięki kampaniom reklamowym Google Ads, Facebook Ads i SEO!

Cennik

Ile kosztuje strona internetowa

Szablonowa
Nowość!
 • 1 zakładka (strona główna),
 • formularz kontaktowy,
 • mapa z lokalizacją,
 • przygotowanie pod SEO,
 • polityka prywatności,
 • podpięcie narzędzi analitycznych,
 • realizacja 1 dzień po przekazaniu niezbędnych materiałów
Zobacz przykład
od 700 zł*
OnePage (dedykowany)
 • 1 zakładka (strona główna),
 • formularz kontaktowy,
 • przygotowanie pod SEO,
 • polityka prywatności,
 • hosting, domena, SSL,
 • podpięcie narzędzi analitycznych,
 • realizacja 1-2 tygodnie po przekazaniu niezbędnych materiałów
od 1000 zł*
Podstawowa strona (dedykowany)
Najpopularniejszy!
 • 5-10 zakładek,
 • formularz kontaktowy,
 • przygotowanie pod SEO,
 • polityka prywatności,
 • hosting, domena, SSL,
 • podpięcie narzędzi analitycznych,
 • realizacja 2-4 tygodnie po przekazaniu niezbędnych materiałów
od 2000 zł*
Indywidualna oferta

Oferta dla bardziej wymagających oraz dla większych i bardziej złożonych projektów stron internetowych.

W celu wyceny uzupełnij brief lub skontaktuj się

wycena indywidualna*
Rozliczanie godzinowe
 • aktualizacja strony,
 • poprawki,
 • kopia zapasowa,
 • migracja strony,
 • naprawa strony,
100 zł/h**

* do cen należy doliczyć 8,5% podatku
** cena za każdą rozpoczętą roboczogodzinę

W celu dokładniejszej wyceny i zapoznania się z Twoimi oczekiwaniami, proszę o przesłanie briefu:

faq

Pytania i odpowiedzi

CZY WYSTAWIASZ FAKTURY?
Tak, wystawiam faktury.
JAK DŁUGO TRWA TWORZENIE STRONY INTERNETOWEJ?
Tworzenie strony internetowej odbywa się w relacji z Klientem. Robię krótki wywiad, projektuję, przesyłam do oceny, czekam na zatwierdzenie lub wytyczne. Im lepsza współpraca między nami, tym szybciej udostępniam projekt publicznie.
NIE POSIADAM MATERIAŁÓW, KIEDY MOGĘ JE DOSTARCZYĆ?
Zalecam budowę strony już z materiałami - łatwiej wtedy zaprojektować układy i dobrać kolorystykę. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by zbudować stronę www z przykładowymi grafikami i tekstami, a docelowe materiały podmienić.
CZY STRONA BĘDZIE SIĘ POPRAWNIE WYŚWIETLAŁA NA TELEFONACH?
Oczywiście. Wszystkie strony, które tworzę są dostosowane do urządzeń mobilnych i wierzę, że znaczna większość odbiorców korzysta ze smartfonów, także w pełni responsywna strona internetowa to absolutny must-have.
CZY STRONA NIE BĘDZIE SIĘ DŁUGO WCZYTYWAĆ?
Szybka i lekka strona to gwarancja zadowolenia odbiorcy. Moje strony wczytują szybko na każdym urządzeniu, a odpowiada za to moja optymalizacja wielu czynników na witrynie oraz sam proces tworzenia strony.
CZY BĘDZIE MOŻLIWOŚĆ WŁASNEJ EDYCJI STRONY?
Jak najbardziej. Moje strony są wykonane w CMS WordPress gdzie do dyspozycji mamy panel administratora. Dodatkowo do bardziej złożonych stron wdrażam niestandardowe pola (ACF) do prostej i szybkiej edycji danych oraz wysyłam zbiór instrukcji.
KIEDY STRONA ZACZNIE SIĘ POZYCJONOWAĆ?
Pozycjonowanie (SEO) jest procesem długotrwałym. Po stworzeniu strony zgłaszam ją do indeksu Google, a tam odpowiednie algorytmy skanują i oceniają stronę. Niestety nie mam na to wpływu kiedy strona zostanie widoczna w Google, ale mogę ją na tyle usprawnić, że gdy się tylko pojawi, może wskoczyć na wysokie pozycje i zająć topowe miejsca w wyszukiwarce. Zobacz ofertę kampanii SEO / SEM.
masz pytania?
Skontaktuj się ze mną
Skontaktuj się bezpośrednio przez formularz kontaktowy lub uzupełnij brief i uzyskaj wycenę.
+48 799 25 59 59
kontakt@fisite.pl
messenger
Usługi Informatyczne Filip Górny, 
NIP 8831877170, REGON 525677957
Potrzebujesz strony internetowej?
Uzupełnij brief
Formularz kontaktowy
COPYRIGHT 2023 © | FISITE.PL