Strony internetowe Szklarska Poręba

Strony internetowe Szklarska Poręba

Tworzenie stron WWW

Strony internetowe Szklarska Poręba.

Cześć, mam na imię Filip i jestem freelancerem, który lubi prace od A do Z. Witam Cię na mojej stronie internetowej! Pozwól, że przedstawię Ci moją ofertę.

Marzysz o dobrze zaprojektowanej stronie internetowej, która będzie reprezentatywna dla Twojego biznesu i będzie chętnie odwiedzana przez Klientów? Użyteczna, prosta w obsłudze, trafiająca w oczekiwania jej odbiorców? Jako profesjonalista zapewniam, że każda moja strona jest przemyślana, podążająca z duchem technologii i co najważniejsze - intuicyjna w obsłudze, dzięki czemu ani Ty, ani inni użytkownicy nie napotkają problemów.
Mam wiedzę i doświadczenie w zakresie projektowania, wzbogacania strony o konkretne, przydatne funkcje, tworzenie grafiki, zadbanie o SEO i poprawne funkcjonowanie strony. Moje strony www jak dotąd rozwijały się dla Klientów ze Szklarskiej Poręby, ale robię krok do przodu i od teraz jestem otwarty na zlecenia z całej Polski!
Mała branża czy duży biznes? Zaprojektuję stronę internetową dla każdego! Jestem otwarty na nowe zlecenia, chętny do współpracy. Poszerzam działalność - zapraszam zainteresowanych zarówno ze Szklarskiej Poręby, ale także z innych regionów Polski!

Dlaczego strona internetowa u mnie?

WordPress do zarządzania stroną

Czym jest WordPress? To system CMS, który maksymalnie ułatwi pracę nad Twoją stroną www. Szybka edycja treści, bezproblemowe dodawanie nowych tekstów, grafik, wprowadzanie zmian, usuwanie, moderowanie - wszystko szybko i intuicyjnie. CMS WordPress pomaga wygodnie i bez większego wysiłku, samodzielnie korzystać ze swojej strony internetowej.

SEO - pozycjonowanie i optymalizacja

Kluczowym aspektem funkcjonowania strony internetowej jest jej widoczność w Internecie. Spośród szeregu innych, podobnych tematycznie / branżowo stron www Twoja powinna być wysoko w wyszukiwaniach przeglądarki, aby była zauważalna i generowała ruch. Im więcej wejść i wyświetleń tym lepiej. Warto zadbać o SEO, a strony internetowe tworzone przeze mnie są gotowe do pozycjonowania i korzystania przez internautów.

Dostosowanie do urządzeń mobilnych

Zaprojektowanie strony w technologii RWD daje wiele korzyści i możliwości, a przede wszystkim zapewnia komfort użytkowania. Bez względu na to, z jakiego urządzenia korzystasz - tablet, laptop, komputer stacjonarny czy smartfon - widok strony internetowej jest dostosowany do wielkości ekranu, dzięki czemu możesz swobodnie z niej korzystać. Poruszaj się intuicyjnie i bezproblemowo. Projektuję strony www w technologii RWD bez dodatkowych opłat, wszystko, abyś mógł cieszyć się wygodą i łatwością działania.

Zaufaj copywriterom

Chciałbyś, by na Twojej stronie widniały artykuły ciekawe, treściwe i wyróżniające się spośród innych tekstów w Sieci? Oddaj tekst w ręce profesjonalistów - copywriterów, których cechuje staranność, dbałość o szczegóły, koncentracja na tematyce i opisanie jej w sposób angażujący tak, by trafić w punkt oczekiwań czytelników.

Działamy do osiągnięcia perfekcji

Jako profesjonalista staram się projektować strony internetowe i wprowadzać na nie różne funkcje tak, by użytkownikom zapewnić maksymalny komfort. Moja praca jest czasochłonnym procesem, dzięki któremu strona www jest coraz bardziej udoskonalana. W trosce o spełnienie nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań jestem otwarty na wszelkie sugestie, zmiany, konieczność wprowadzania poprawek. Uważam, że tylko dzięki nim jestem w stanie osiągnąć perfekcję i pełne zadowolenie Klienta.

Usługa objęta gwarancją i wsparciem

Każda zaprojektowana przeze mnie strona www objęta jest gwarancją. Po tym czasie moi Klienci mogą zawsze zadać pytanie czy poprosić mnie o pomoc. Oferuję wsparcie w zakresie technicznym, np. przy dodawaniu nowych funkcji, wprowadzeniu zmian, poprawek, aktualizacji danych itp. Dbam o moich Klientów i cenię profesjonalność.

Strona internetowa dla biznesu w Szklarskiej Porębie

Co zrobić, aby mieć dobrze zaprojektowaną stronę internetową i cieszyć się ilością odwiedzających ją użytkowników? Powierzyć stronę specjalistom, których wiedza i doświadczenie pozwala na stworzenie indywidualnego projektu dostosowanego do Twoich potrzeb i celów. Właściwie zaprojektowana strona jest szybka, intuicyjna, pozwalająca na swobodne poruszanie się po niej, łatwa w obsłudze również od strony administratora, dostosowana do różnych wielkości ekranów np. smartfona, komputera, laptopa itp., sam jej wygląd jest atrakcyjny, zachęcający do użytkowania, z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań. Przejrzysta strona internetowa, na której Klienci znajdują to, czego szukają to przepustka do sukcesu i zysku!

SEO i pozycjonowanie - Szklarska Poręba

SEO = search engine optimization, czyli optymalizacja stron pozwala stronie internetowej znaleźć się wysoko w wyszukiwaniach przeglądarki. Dzięki procesom optymalizacji i pozycjonowaniu strona www ma szansę być widoczną, zauważalną, przebić się przez stos innych konkurencyjnych witryn internetowych i zawalczyć o użytkownika. Warto zadbać o te procesy, ponieważ znacząco wpływają na działalność, jaką prezentuje i promuje dana strona. Strony internetowe zaprojektowane przeze mnie są gotowe do pozycjonowania. Zaufaj profesjonaliście, któzy z dbałością o detal podchodzi do każdego projektu, tworząc również jego wersję mobilną, co ułatwia widok i odczyt danych na smartfonach.

Wesprzyj biznes w Szklarskiej Porębie dzięki stronie internetowej

Strona internetowa to prawdziwe narzędzie do generowania zysku. Jakiego zysku? Przede wszystkim dobrze zaprojektowana strona www daje możliwość pokazania swojej działalności większemu gronu odbiorców. Aktualizujemy dane, dodajemy zdjęcia, teksty, które docierają do użytkowników z całej Polski .. i nie tylko! Tym sposobem możesz podtrzymywać relacje ze swoimi potencjalnymi Klientami, co jest bardzo ważne. Prowadzisz biznes w Szklarskiej Porębie? Chciałbyś zwiększyć zasięg sprzedaży? Dzięki procesom optymalizacji i pozycjonowania Twoja strona internetowa będzie wyświetlała się wysoko w wyszukiwarce, będzie widoczna, co przełoży się również na zysk finansowy. Warto również wspomnieć, że strona www figuruje w Sieci bez przerwy także niezależnie od godziny czy lokalizacji Twój biznes nie jest ograniczony w żaden sposób. Zaufaj profesjonaliście i pozwól stworzyć dla siebie idealną stronę, która będzie dobrą inwestycją dla Twojej firmy.

Strony internetowe Szklarska Poręba

Chciałbyś stworzyć nową stronę internetową? A może odświeżyć wygląd obecnej strony www? Zaufaj profesjonaliście, który wprowadza najbardziej praktyczne rozwiązania, zaproponuje zmiany, unowocześni i stworzą stronę , która będzie trafiać do Twoich klientów. Dzięki nabytym umiejętnościom i doświadczeniu świadczę usługi na najwyższym poziomie. Zaufaj mi - Twoja strona jest w dobrych rękach. Swoją siedzibę mam w okolicach Szklarskiej Poręby, lecz zachęcam do kontaktu Klientów również z innych stron Polski.

Cennik

Ile kosztuje strona internetowa

Szablonowa
Nowość!
 • 1 zakładka (strona główna),
 • formularz kontaktowy,
 • mapa z lokalizacją,
 • przygotowanie pod SEO,
 • polityka prywatności,
 • podpięcie narzędzi analitycznych,
 • realizacja 1 dzień po przekazaniu niezbędnych materiałów
Zobacz przykład
od 700 zł*
OnePage (dedykowany)
 • 1 zakładka (strona główna),
 • formularz kontaktowy,
 • przygotowanie pod SEO,
 • polityka prywatności,
 • hosting, domena, SSL,
 • podpięcie narzędzi analitycznych,
 • realizacja 1-2 tygodnie po przekazaniu niezbędnych materiałów
od 1000 zł*
Podstawowa strona (dedykowany)
Najpopularniejszy!
 • 5-10 zakładek,
 • formularz kontaktowy,
 • przygotowanie pod SEO,
 • polityka prywatności,
 • hosting, domena, SSL,
 • podpięcie narzędzi analitycznych,
 • realizacja 2-4 tygodnie po przekazaniu niezbędnych materiałów
od 2000 zł*
Indywidualna oferta

Oferta dla bardziej wymagających oraz dla większych i bardziej złożonych projektów stron internetowych.

W celu wyceny uzupełnij brief lub skontaktuj się

wycena indywidualna*
Rozliczanie godzinowe
 • aktualizacja strony,
 • poprawki,
 • kopia zapasowa,
 • migracja strony,
 • naprawa strony,
100 zł/h**

* do cen należy doliczyć 8,5% podatku
** cena za każdą rozpoczętą roboczogodzinę

W celu dokładniejszej wyceny i zapoznania się z Twoimi oczekiwaniami, proszę o przesłanie briefu:

Dodatkowe usługi

Dobierz dodatkowe usługi do strony WWW

Usługi graficzne

Zobacz więcej
SEO i pozycjonowanie

SEO i pozycjonowanie

Zobacz więcej

Kampanie SEM

Zobacz więcej

Zabezpieczanie Wordpress

Zobacz więcej
strony internetowe szklarska poręba

Strony internetowe Szklarska Poręba - tworzenie, projektowanie, pozycjonowanie

masz pytania?
Skontaktuj się ze mną
Skontaktuj się bezpośrednio przez formularz kontaktowy lub uzupełnij brief i uzyskaj wycenę.
+48 799 25 59 59
kontakt@fisite.pl
messenger
Usługi Informatyczne Filip Górny, 
NIP 8831877170, REGON 525677957
Potrzebujesz strony internetowej?
Uzupełnij brief
Formularz kontaktowy
COPYRIGHT 2023 © | FISITE.PL