Strony internetowe Karpacz

Strony internetowe Karpacz

Tworzenie stron WWW

Cześć, mam na imię Filip i jestem freelancerem, który lubi prace od A do Z. Witam Cię na mojej stronie internetowej! Pozwól, że przedstawię Ci moją ofertę.

Pochodzisz z Karpacza i poszukujesz kogoś do stworzenia strony internetowej? Zaprojektuję dla Ciebie wymarzoną stronę i ją wypozycjonuję, a także pomogę w odświeżeniu wizerunku obecnej. Pozwól działać zespołowi profesjonalistów, z którymi współpraca będzie czystą przyjemnością. Postaw na wysoką jakość w rozsądnej cenie.
Tworzenie strony internetowej i praca nad jej wyglądem jest procesem. Jestem specjalistą i posiadam wiedzę i doświadczenie w projektowaniu stron i ich funkcji, optymalizacji i pozycjonowaniu, aby osiągnąć to, co zamierzone - widoczność i ruch na witrynie. Moje strony www są łatwe w obsłudze, dostosowane do wyświetlania na każdym urządzeniu, komfortowe w użytkowaniu.
Zaprojektuję idealną stronę internetową dla Ciebie! Mam doświadczenie w tworzeniu stron dla Klientów indywidualnych, małych i większych firm. Współpracuję z profesjonalistami, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z największą starannością. Cechuje mnie profesjonalizm, cierpliwość i wysoka jakość świadczonych usług. Jesteś z Karpacza i chciałbyś założyć stronę internetową dla swojego biznesu? Zapraszam Klientów z całej Polski do kontaktu!

Dlaczego strona internetowa u mnie?

Panel CMS - szybkość i łatwość edycji

Responsywne strony internetowe posiadają panel CMS. Co to konkretnie oznacza? Przede wszystkim oszczędność czasu poprzez intuicyjność i łatwość działania na stronie. Dodawanie zdjęć, edytowanie treści czy wprowadzanie zmian staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Panel CMS to ułatwienie na najwyższym poziomie, dzięki któremu możesz samodzielnie obsługiwać stronę www.

Widoczność strony w Google

Co zrobić, żeby strona internetowa była dobrze widoczna w wyszukiwarce Google? To bardzo ważne pytanie, którego nie można zostawić bez odpowiedzi. Należy zadbać o SEO, czyli procesy optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej w Internecie. Strony www tworzone przeze mnie są gotowe pod procesy SEO, które są niezbędnym elementem do prawidłowego funkcjonowania i wyświetlania witryny internetowej.

Mobilna wersja Twojej strony

Często spotykanym problemem stron starszych generacji jest brak dopasowania ich pod inną wielkość ekranu. Otwieramy stronę www na komputerze, jest ona przejrzysta i estetyczna, natomiast na telefonie czy tablecie wygląda zupełnie inaczej, np. trudniej odczytać tekst, który trzeba scrollować w bok, problemy z wyświetlaniem obrazów, czy znikające zakładki na górnym pasku. Strony zaprojektowane w technologii RWD są na każdym ekranie tak samo czytelne. Zaprojektuję Twoją stronę dostosowaną do wszelkich urządzeń. Zadbam o komfort i wygodę użytkowania (bez dodatkowych opłat).

Treści wprost od copywritera

Korzystałeś kiedykolwiek z usług copywriterów? Umiejętność napisania dobrego tekstu wymaga znajomości tematu i zasad, dzięki którym będzie on widoczny w Internecie. Teksty pisane przez copywriterów są unikatowe, różniące się od tych, które powszechnie można natrafić w Sieci. Postaw na jakość, rzetelność i wartościowość publikacji.

Jakość moim priorytetem

Tworzenie strony internetowej pod wymogi Klienta bywa czasochłonne. Każdy etap pracy powinien być skonsultowany, by wiedzieć co konkretnie robić, czy coś zmienić, żeby praca odzwierciedlała oczekiwania. Jesteśmy wyrozumiali na uwagi i komentarze, cierpliwi i dokładni. Dla mnie liczy się efekt końcowy i zadowolenie Klienta.

Usługa na gwarancji

Tworząc strony, z największą dbałością, realizuję każde zlecenie. Moim głównym celem jest satysfakcja Klienta z usług, które oferuję. Realizuję zlecenia w najwyższym standardzie. Każda strona internetową objęta jest 12 miesięczną gwarancję. Po tym okresie możecie liczyć na moje wsparcie techniczne przy działaniach na stronie. Jestem również otwarty na Wasze pytania.

Sukces w Karpaczu bez strony internetowej?

Zaprojektowanie strony internetowej wymaga czasu, doświadczenia i umiejętności, które pozwalają stworzyć ją jedyną w swoim rodzaju i przede wszystkim spójną z biznesem, który reprezentuje. Jako profesjonaliści unikamy bazowania na gotowych szablonach do tworzenia stron - wszystko projektujemy sami, bo wtedy mamy gwarancję oryginalności i satysfakcji Klienta. Dobrze zaprojektowana strona internetowa niesie za sobą wiele korzyści. Widoczny na pierwszy rzut oka atrakcyjny wygląd, który zachęca do użytkowania, szybkość działania, poprawnie wyświetlające się funkcje, dobrze widoczne opcje strony na każdym rodzaju urządzenia - tablet, laptop, smartfon. Ważne jest również dobre jej wypozycjonowanie, aby wysoko wyświetlała się w wyszukiwarkach, a także optymalizacja. Tworzę strony internetowe dla różnych branż i dla Klientów z całej Polski.

Optymalizacja stron internetowych w Karpaczu

Optymalizacja i pozycjonowanie - jakie to ma znaczenie dla strony internetowej? Otóż znaczące, jeśli chcemy, by nasza strona www była widoczna i często odwiedzana. Stronę należy dopieścić pod każdym kątem, nie wystarczy już po prostu ją posiadać, trzeba zadbać o dostosowanie jej pod algorytmy wyszukiwarki Google. Ważne jest, by była ono widoczna w Internecie w momencie szukania konkretnej frazy przez użytkownika. Nasze profesjonalne usługi zapewniają dostosowanie strony pod SEO i dopasowanie widoku strony do urządzeń mobilnych.

Korzyści posiadania strony dla biznesu w Karpaczu

Nieodłącznym elementem prowadzenia działalności jest przeniesienie go do Internetu. Bardzo ważna dla Twojej firmy jest właściwie zaprojektowana strona. Pozwól stworzyć dla swojego biznesu w Karpaczu stronę www, która będzie spełniała wszystkie postawione cele, będzie zgodna z Twoim zamysłem, odpowiednia dla branży, którą reprezentujesz. Strony zaprojektowane przeze mnie są intuicyjne, bezproblemowe w obsłudze, dostosowane do wielkości różnych ekranów m.in. laptopa czy smartfona. Cenimy jakość i komfort użytkowania strony zarówno przez jej właściciela, jak i zewnętrznych użytkowników. Moje strony są gotowe i przygotowane pod procesy SEO. W obecnych czasach strona www musi być widoczna w wyszukiwarce Google, bo tylko dzięki byciu zauważalnym, wysoko wypozycjonowanym ma szansę zdobyć uwagę internautów, którzy są potencjalnymi Klientami. Jako profesjonaliści z wiedzą i doświadczeniem zadbam o Twoją stronę internetową, która będzie odnosić sukcesy i generować zysk dla Ciebie.

Strony internetowe Karpacz

Potrzebujesz nowej strony internetowej? A może chciałbyś unowocześnić obecną? Strona RWD, z panelem CMS ułatwiającym jej obsługę pozwolą na komfortowe użytkowanie strony zarówno z perspektywy właściciela jak i użytkownika strony. Ciesz się nowoczesnością, wygodą i swobodą działania!

Cennik

Ile kosztuje strona internetowa

OnePage
 • 1 zakładka (strona główna),
 • formularz kontaktowy,
 • przygotowanie pod SEO,
 • polityka prywatności,
 • hosting, domena, SSL,
 • podpięcie narzędzi analitycznych,
 • realizacja 1-2 tygodnie po przekazaniu niezbędnych materiałów
od 1000 zł*
Podstawowa strona
 • 5-10 zakładek,
 • formularz kontaktowy,
 • przygotowanie pod SEO,
 • polityka prywatności,
 • hosting, domena, SSL,
 • podpięcie narzędzi analitycznych,
 • realizacja 2-4 tygodnie po przekazaniu niezbędnych materiałów
od 2000 zł*
Indywidualna oferta

Oferta dla bardziej wymagających oraz dla większych i bardziej złożonych projektów stron internetowych.

W celu wyceny uzupełnij brief lub skontaktuj się

wycena indywidualna*
Rozliczanie godzinowe
 • aktualizacja strony,
 • poprawki,
 • kopia zapasowa,
 • migracja strony,
 • naprawa strony,
100 zł/h**

* do cen należy doliczyć 8,5% podatku
** cena za każdą rozpoczętą roboczogodzinę

W celu dokładniejszej wyceny i zapoznania się z Twoimi oczekiwaniami, proszę o przesłanie briefu:

Dodatkowe usługi

Dobierz dodatkowe usługi do strony WWW

Usługi graficzne

Zobacz więcej
SEO i pozycjonowanie

SEO i pozycjonowanie

Zobacz więcej

Kampanie SEM

Zobacz więcej

Zabezpieczanie Wordpress

Zobacz więcej
strony internetowe karpacz

Strony internetowe Karpacz - tworzenie, projektowanie, pozycjonowanie

masz pytania?
Skontaktuj się ze mną
Skontaktuj się bezpośrednio przez formularz kontaktowy lub uzupełnij brief i uzyskaj wycenę.
+48 799 25 59 59
kontakt@fisite.pl
messenger
Usługi Informatyczne Filip Górny, 
NIP 8831877170, REGON 525677957
Potrzebujesz strony internetowej?
Uzupełnij brief
Formularz kontaktowy
COPYRIGHT 2023 © | FISITE.PL