fisite
Kampanie Seo / Sem

Kampanie Seo / Sem

Kampanie reklamowe

Pozycjonowanie (seo) / reklamowanie (SEM)

Masz już nowoczesną stronę internetową lub dopiero ją dla Ciebie tworzymy, ale chcesz dotrzeć do większej liczby odbiorców? Skuteczna kampania SEO/SEM to podstawa współczesnego marketingu internetowego. Wypozycjonujemy Twoją stronę i długoterminowo zwiększymy liczbę odwiedzających, a także stworzymy skuteczną reklamę!

Zobacz dlaczego

Pozycjonowanie jest ważne

Każdego roku wyszukiwarka Google generuje niemal 100 miliardów wejść. Korzystają z niej także Twoi odbiorcy i klienci. Jeśli Twojej strony nie można znaleźć w Google, narażasz się na utratę ruchu i potencjalnych zysków.

Pozycjonowanie ma kluczowe znaczenie dla każdej nowoczesnej strony internetowej. Sprawia ono, że ​​Twoja witryna jest bardziej widoczna, co przekłada się na większy ruch i więcej możliwości dotarcia do klientów.

Potrzebujesz kompleksowej usługi ze stroną internetową?

STRONY INTERNETOWE

Marketing reklamowy

Skuteczne kampanie SEO

SEO to niezwykle ważny element każdej nowoczesnej strony internetowej. Jego celem jest uzyskanie jak największego ruchu organicznego na Twojej stronie. Bez względu na to, jaki rodzaj działalności prowadzisz, im więcej osób odwiedzi Twoją witrynę, tym większą masz szansę na konwersję i sprzedaż.

Wdrożymy dla Ciebie kampanię SEO on-site, która obejmuje:

  • wyszukiwanie i wdrożenie odpowiednich fraz kluczowych,
  • optymalizację nagłówków i treści,
  • skalowanie i optymalizację grafik,
  • optymalizacja skryptów i czcionek,
  • optymalizacja wydajności strony.

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy zoptymalizowane treści pod SEO, dzięki którym zwiększysz swoją widoczność w wyszukiwarce. Stworzymy teksty zredagowane pod kątem sprzedażowym i językowym. Skupimy się także na skutecznych komunikatach Call to Action, które zachęcą Twoich odbiorców do określonego działania, np. kontaktu z Tobą.

Identyfikacja wizualna: logo, grafiki, banery, plakaty, wizytówki.
IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Proste i skuteczne

Kampanie SEM: Google i Facebook

Kampanie SEM to proste i skuteczne kampanie reklamowe Google Ads oraz Facebook Ads. Mogą być skierowane na konkretny typ użytkownika wraz z jego zainteresowaniami, lokalizacją, stanem majątkowym oraz wiekiem.

SEM skupia się na płatnych strategiach takich jak pay-per-click (PPC), w których reklamodawcy płacą opłatę za każde kliknięcie ich reklamy. Dzięki SEM możesz zwiększyć widoczność Twojej marki, zachęcić odbiorców do zaangażowania, przyciągnąć ruch do Twojej witryny lub wygenerować natychmiastowe zyski.

Oferujemy Ci kompleksowe usługi SEM – od wyboru słów kluczowych przez organizowanie kampanii reklamowej aż po monitorowanie konkurencji.

Mamy wiedzę, dzięki której możemy wspierać Twoje cele biznesowe. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz jedynie optymalizacji witryny, czy pełnej aktualizacji platformy – zostaw wszystko nam. Sprawimy, że Twoja nowoczesna strona internetowa pojawi się na pierwszych stronach wyszukiwarek!

SKONTAKTUJ SIĘ
NAPISZ DO NAS
Formularz kontaktowy
Skontaktuj się bezpośrednio przez formularz kontaktowy lub uzupełnij brief i uzyskaj wycenę.
UZUPEŁNIJ BRIEF
+48

FISITE.PL

Tworzymy unikalne i responsywne strony internetowe dla klientów z całego świata. Cenimy sobie oryginalność i dobry styl Twojego wizerunku w internecie.

SKONTAKTUJ SIĘ

Strona wykorzystuje pliki cookies, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.
© 2022 FISITE
envelopebubblearrow-right