Case studies

Kancelaria
Eminus

Stworzenie nowoczesnej strony internetowej z przejrzystym designem oraz rozszerzoną ofertą.
Zobacz stronę

Konsultacje i planowanie

Wstępne założenie było proste – przebudować poprzednią stronę z platformy Wix na Wordpress z nowoczesnym wyglądem. Eksperymentowanie oraz dostosowanie początkowej wersji strony nie trwało zbyt krótko i wymagane były solidne poprawki. 

Zakres prac:

Dobór odpowiednich kolorów i odcieni, głównie pod logo,
Wyszukanie grafik oraz ikon,
Opracowanie pierwotnego konfiguratora do wyceny,
Przeniesienie treści z jej przeredagowaniem,
Dodanie przycisków CTA,
Utworzenie modułu z ofertami pracy w zakładce Kariera,
Integracja z systemem CRM SalesWizard.

Budowa strony www

Pierwszy etap: dopasowanie kolorów i stylu

Odpowiedni dobór kolorów to pierwszy krok do sukcesu. Może się wydawać proste, ale wbrew pozorom takie nie jest. Po wielu próbach, wspólnie dobraliśmy kolory i ich odcienie na stronie.

Dalej, pozostało odpowiednio dostosować czcionki, layout oraz poszczególne sekcje

Drugi etap: konfigurator i formularze + CRM

W kolejnym etapie stworzony został kalkulator (konfigurator) do wyliczenia oferty przez użytkowników.

Na stronie znajdują się także liczne formularze, dzięki którym użytkownik sam może sobie dobrać interesującą ofertę. A to wszystko połączone z systemem CRM. Dzięki temu Kancelaria ma dostęp do wszystkich danych w jednym miejscu.

Trzeci etap: uzupełnienie oferty

Strona Kancelarii Eminus posiada bardzo rozbudowaną ofertę. Istotne było zaprojektowanie designu tak, aby uniknąć sytuacji gdzie nowy użytkownik się po prostu zgubi na stronie. Każdy bloczek, obrazek, podpis musiał znaleźć się w odpowiednim miejscu. Do tego przyciski CTA oraz formularze ułatwiają użytkownikom podjęcie akcji i przesłanie zapytania do Kancelarii.

Z efektu końcowego jesteśmy wszyscy zadowoleni. Strona przeszła gruntowną przebudowę wraz z atrakcyjnym przedstawieniem oferty. Do końcowego efektu swoją cegiełkę dołożył zewnętrzny programista, dostosowując konfigurator usług księgowych, oraz grafik i jego dedykowane obrazki.

Gotowy na zmiany?

Warto odświeżać wygląd strony internetowej, aby zachować jej atrakcyjność, zgodność z aktualnymi trendami projektowania oraz zwiększyć zaangażowanie użytkowników. Skontaktuj się ze mną i wspólnie ustalimy plan działania.